2021, Hedeflerim

Hedeflerim – 2021

person writing on a notebook

2020 hedeflerim ve sonuçları burada..

Hedeflerim..

Ocak 2021 Sonu Durum..

Nisan 2021 Sonu Durum..

5 thoughts on “Hedeflerim – 2021

 1. Mahmut dedi ki:

  Hedeflerini koy ve oraya yürü ,Bir hedefin olmalı ki mücadele edebilesin umarim tüm hedefleriniz tutar (arada kaçanlara bakma )

 2. Bülent Günçe dedi ki:

  İyi akşamlar,
  Yatırımlarınız konusunda istediğiniz sonuçlara ulaşmanızı ve hedeflerinizi gerçekleştirmenizi yürekten dilerim.
  Aracı kurum konusunda kararınızı merak etmekteyim, reklam olacağı endişesi ile çalıştığım aracı kurumun ismini burada yazmıyorum. Ancak şu anda benim portföyümü takip ettiğim aracı kurumda komisyon oranı %0, isterseniz bilgi paylaşımı yapabilirim. mailden yazabilirsiniz.

  1. Merhaba Bülent Bey,
   İyi dilekleriniz için sonsuz teşekkürler, umarım hepimiz aynı şekilde iyi sonuçlara varabiliriz.
   Aracı kurum olarak hala İşbankası hesabımı kullanıyorum. Marbaş Menkul’de bir hesap açtım ve çok cazip komisyon oranı var. Ama hala İşbankası alışkanlığımdan vazgeçemedim. %0 komisyon oranı nasıl oluyor anlayamadım açıkçası? Aracı kurum nereden para kazanıyor? Sıfır komisyon ile iş yapmak, çok doğru bir yaklaşım gelmiyor bana. İki taraf içinde. Bir fayda varsa, onun az da olsa bir maliyeti olacak illaki. Buraya yazabilirsiniz, reklam olmayacaktır.

   1. Bülent Günçe dedi ki:

    Benim portföyümün olduğu aracı kurum isikmenkul değerler, isikfx.com. çok iyi bir yatırım danışmanım da var, oldukça sık bilgi alışverişi yapmaktayız. siz siteyi inceleyin, aklınıza yatarsa konuşabiliriz. eğer arzu ederseniz, nereden kazanacakları ile ilgili soruları danışmanlara sorabilirsiniz. benim portföyüm yaklaşık 2 yıldır bu kurumda ve şikayet edeceğim hiç bir konu ile karşılaşmadım, nakit yatırımı, çekimi konusunda da (gerçi ben çekim yapmıyorum, sizin gibi uzun vadeli yatırım yapıyorum). bilgilendirme konusunda da çok verimli bilgiler alıyorum.

    1. Üstadım, naçizane ben bir kurumun isminin bir yerinde fx ibaresi olunca, maalesef bir miktar geride durmayı tercih ediyorum. Tamamen şahsi düşüncemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir